Contact

Opleidingshoofd EBA LO

Steven Vanmol

Steven.vanmol@odisee.be

053/72 71 70

Stagecoördinator EBA LO-HAO

Katrien Van Gerwen

katrien.vangerwen@odisee.be

053/72 71 72

Studentensecretariaat

Sarah Timmermans

StuOND-SEC-MED-DM@odisee.be

053/72 71 81

Praktijkbegeleiders 1EBA LO-HAO

Leen Bisschop

leen.bisschop@odisee.be

Greet De Peusseleir

Greet.depeusseleir@odisee.be

 

Praktijkbegeleiders 2EBA LO-HAO

Els Jansegers

els.jansegers@odisee.be

Antoine Lievens

antoine.lievens@odisee.be

Jasmin Callaert

jasmin.callaert@odisee.be

 

Praktijkbegeleiders 3EBA LO-HAO

Daisy Michiels

daisy.michiels@odisee.be

Katrien Van Gerwen

katrien.vangerwen@odisee.be

Praktijkbegeleider zij-instromers na EBA KO